Tere
Jakob Westholmi Sihtasutuse prioriteediks 2022/2023.õppeaastal oli Jakob Westholmi Gümnaasiumi 125. juubelipidustustega seotud ürituste läbiviimise toetamine ja juubelikogumiku välja andmine.
Lisaks juubelipidustustele toimusid Jakob Westholmi Sihtasutuse toel terves koolis erinevatele kooliastmetele Eesti Kontserdi poolt korraldatud koolikontserdid. Näiteks: 5.-7. klassid said osa Tik-tokLIVE ehk Brassical tuleb taas kontserdist, 10.-12. klass kontserdist “Milleks küll ooper?”, 8-9. klass “Sajand eesti levimuusikas” . Jakob Westholmi Sihtasutus toetas ka sel aastal 10. klasside õppekäiku Kallaste talusse, et anda värsketele gümnasistidele võimalus omavahel tutvuda. Gümnaasiumiastme reaalsuuna õpilased külastasid Sihtasutuse toel Tartu Observatooriumi, kus tellitud aktiivõppeprogrammi raames omandati uusi teadmisi (astronoomia ja kosmosetehnika valdkonnas) ning rakendati neid ka praktilises osas. 1.-5. klassi majandusreaal õppesuuna õpilased said osa põnevatest robootikatundidest. Oma panuse on Sihtasutus andnud Jakob Westholmi Gümnaasiumi ajalehe Westpost ilmumisse, kiusamisvastase programmi KiVa uhkuse auhindade soetamisse ja KiVa mängude läbiviimisse. Panus anti ka Jakob Westholmi Sihtasutuse rahvatantsurühmade ning Westholmi Muusikakooli väikekandle ansambli Laulu- ja Tantsupeo ettevalmistusprotsessi ning on rõõm tõdeda, et nii Jakob Westholmi Sihtasutuse rahvatantsijad kui Westholmi Muusikakooli väikekandled on oodatud suvisele laulu-ja tantsupeole.
Jakob Westholmi Gümnaasiumi naisrahvatantsurühm “Astra” osales Viimsis õpetajate rahvatantsufestivalil ning nende osalemist toetas samuti Jakob Westholmi Sihtasutus. Pärast mõneaastast pausi toimus matemaatika-nuputamisvõistlus "ROSIN", mille toimumisele pani õla alla samuti Jakob Westholmi Sihtasutus.
10. mail toimus mitmekülgne ja tore Jakob Westholmi Sihtasutuse heategevuslik emadepäeva kontsert, kus õpilaste poolt valmistatud käsitöökaartide ja meenete müügiga koguti annetusi, et võimaldada edaspidigi õpilastele igapäevaste ainealaste teadmiste rikastamist ja õppetöö mitmekesisemaks muutmist.
2022/2023. õppeaastal tänas Jakob Westholmi Sihtasutus järgmisi Jakob Westholmi Gümnaasiumi, Jakob Westholmi Koolituskeskuse ja Westholmi Muusikakooli õpetajaid ja töötajaid suure panuse eest.
Oleme siiralt tänulikud meie annetajatele, kes on olnud suureks abiks õpilastele eelpoolmainitud tegevuste võimaldamisel.
Jakob Westholmi Sihtasutus tänas ja tunnustas:
Aade Veskimägi
Aksella Piiliste
Alla Eenma
Anneken Rikk
Ele Rammula
Eveli Veske
Grete Koik
Gunneli Apri
Heidi Salm
Helen Kirspuu
Helen Leoste
Irene Schifrin
Janne Kütt
Kaia Rikson
Kaido Tiislär
Kaire Maalma
Kaja Kaus
Karolin Tikerpuu
Katrin Läll
Kersti Uudelt
Kerti Hints
Kätlin Erbe
Külli Eplik
Leho Siimsen
Lilian Aun
Mai-Liis Õnnis
Mikk Maasikrand
Nele-Maris Uibokand
Sigrid Mutso
Siiri Veskimäe
Tiia Raudsep
Tiiu Süving
Ülle Uulma
Suurannetajaid ja toetajaid:
Alvar Villemson
Anneli Säde
Annika Suslov
Arko Sikmann
Egle Saska
Erko Vanatalu
Helen Illend
Helina Loor
Kertu Ollema
Mart Landsberg
Mattias Eisen
Meeli Miidla-Vanatalu
Mihkel Utt
Oliver Leif
Peep Väljaots
Riina Einblau
Seidi Raid
Sirje Sirel
Tiia Õun
Tuuliki Poom
Tõnu Tüvi
Vilma Sool
Kaja Kaus
Jakob Westholmi Sihtasutuse juhatuse liige