Tere

 

Jakob Westholmi Sihtasutuse prioriteediks 2022/2023.õppeaastal oli Jakob Westholmi Gümnaasiumi 125. juubelipidustustega seotud ürituste läbiviimise toetamine ja juubelikogumiku välja andmine.  

Lisaks juubelipidustustele toimusid Jakob Westholmi Sihtasutuse toel terves koolis erinevatele kooliastmetele Eesti Kontserdi poolt korraldatud koolikontserdid. Näiteks: 5.-7. klassid said osa Tik-tokLIVE ehk Brassical tuleb taas kontserdist, 10.-12. klass kontserdist “Milleks küll ooper?”, 8-9. klass “Sajand eesti levimuusikas” . Jakob Westholmi Sihtasutus toetas ka sel aastal 10. klasside õppekäiku Kallaste talusse, et anda värsketele gümnasistidele võimalus omavahel tutvuda. Gümnaasiumiastme reaalsuuna õpilased külastasid Sihtasutuse toel Tartu Observatooriumi, kus tellitud aktiivõppeprogrammi raames omandati uusi teadmisi (astronoomia ja kosmosetehnika valdkonnas) ning rakendati neid ka praktilises osas. 1.-5. klassi majandusreaal õppesuuna õpilased said osa põnevatest robootikatundidest. Oma panuse on Sihtasutus andnud Jakob Westholmi Gümnaasiumi ajalehe Westpost ilmumisse, kiusamisvastase programmi KiVa uhkuse auhindade soetamisse ja KiVa mängude läbiviimisse. Panus anti ka Jakob Westholmi Sihtasutuse rahvatantsurühmade ning Westholmi Muusikakooli väikekandle ansambli Laulu- ja Tantsupeo ettevalmistusprotsessi ning on rõõm tõdeda, et nii Jakob Westholmi Sihtasutuse rahvatantsijad kui Westholmi Muusikakooli väikekandled on oodatud suvisele laulu-ja tantsupeole.

Jakob Westholmi Gümnaasiumi naisrahvatantsurühm “Astra” osales Viimsis õpetajate rahvatantsufestivalil ning nende osalemist toetas samuti Jakob Westholmi Sihtasutus. Pärast mõneaastast pausi toimus matemaatika-nuputamisvõistlus "ROSIN", mille toimumisele pani õla alla samuti Jakob Westholmi Sihtasutus.

10. mail toimus mitmekülgne ja tore Jakob Westholmi Sihtasutuse heategevuslik emadepäeva kontsert, kus õpilaste poolt valmistatud käsitöökaartide ja meenete müügiga koguti annetusi, et võimaldada edaspidigi õpilastele igapäevaste ainealaste teadmiste rikastamist ja õppetöö mitmekesisemaks muutmist.  

 

2022/2023. õppeaastal tänas Jakob Westholmi Sihtasutus järgmisi Jakob Westholmi Gümnaasiumi, Jakob Westholmi Koolituskeskuse ja Westholmi Muusikakooli õpetajaid ja töötajaid suure panuse eest.  

Oleme siiralt tänulikud meie annetajatele, kes on olnud suureks abiks õpilastele eelpoolmainitud tegevuste võimaldamisel.  


Jakob Westholmi Sihtasutus tänas ja tunnustas:

Aade Veskimägi

Aksella Piiliste

Alla Eenma

Anneken Rikk

Ele Rammula

Eveli Veske

Grete Koik

Gunneli Apri

Heidi Salm

Helen Kirspuu

Helen Leoste

Irene Schifrin

Janne Kütt

Kaia Rikson

Kaido Tiislär

Kaire Maalma

Kaja Kaus

Karolin Tikerpuu

Katrin Läll

Kersti Uudelt

Kerti Hints

Kätlin Erbe

Külli Eplik

Leho Siimsen

Lilian Aun

Mai-Liis Õnnis

Mikk Maasikrand

Nele-Maris Uibokand

Sigrid Mutso

Siiri Veskimäe

Tiia Raudsep

Tiiu Süving

Ülle Uulma

 

 

Suurannetajaid ja toetajaid:

Alvar Villemson

Anneli Säde

Annika Suslov

Arko Sikmann

Egle Saska

Erko Vanatalu

Helen Illend

Helina Loor

Kertu Ollema

Mart Landsberg

Mattias Eisen

Meeli Miidla-Vanatalu

Mihkel Utt

Oliver Leif

Peep Väljaots

Riina Einblau

Seidi Raid

Sirje Sirel

Tiia Õun

Tuuliki Poom

Tõnu Tüvi

Vilma Sool 

Kaja Kaus

Jakob Westholmi Sihtasutuse juhatuse liige