Peotantsu ring


Teatame, et peotantsu ring on klassipõhine. Ringi toimumise ajad on täpsustamisel. Info jõuab lastevanemateni klassijuhatajate kaudu. 

Ringitund klassidele toimub üks kord nädalas ja kursus kestab ligikaudu 2,5 kuud (10 korda).

Juhendaja: Robin Alexander Veskus ( 5-kordne Eesti meister ja mitmeid kordi 2. ning 3. Maailmameistrivõistluste poolfinalist (9. ja 10. koht) ; samuti MMi veerandfinalist (19. koht)
Mitmetel rahvusvahelistel võistlustel esikolmikus ning finaalis.

Kursuse tasu kokku: 40 € (Õppekava on kinnitatud ja koolituskulult on tulumaksu tagastamise võimalus). 

Ringitegevuse lühitutvustus: 

Õpitakse selgeks nelja tantsu sammud. Lisaks omandavad lapsed erinevaid tantsualaseid teadmisi. Kogu õppetöö käigus saavad noored arendada omavahelist suhtlemist just tänu sellele, et tegemist on paarisalaga ning selle edu sõltub paljuski partnerite omavahelisest suhtlemisest. Lisaks saavad õpilased palju kuulda erinevaid tantsumuusikaid, mis sisaldavad erinevaid rütme, mis omakorda arendab nende muusikalist taju. Lisaks on õppetöö eesmärgiks anda noortele korralik rüht ning kasvatada neis iseloomu. 

Õppetöö sisaldab endas erinevate tantsualaste teadmiste omandamist. Kogu õppetöö käigus saavad noored arendada omavahelist suhtlemist just tänu sellele, et tegemist on paarisalaga ning selle edu sõltub paljuski partnerite omavahelisest suhtlemisest. Lisaks saavad õpilased palju kuulda erinevaid tantsumuusikaid, mis sisaldavad erinevaid rütme, mis omakorda arendab nende muusikalist taju. Lisaks on õppetöö eesmärgiks anda noortele korralik rüht ning kasvatada neis iseloomu.

2020. aasta juunikuus toimub Luise maja kevadball, kus saavad lapsed õpitud tantsusamme praktiseerida. Fotod: juhendaja erakogust